Komisyonlar - Koordinatörlükler
Kalite Güvence ve Akreditasyon Komisyonu
Görevi Adı Soyad Bölüm
Fakülte Komisyon Başkanı Prof. Yeşim ZÜMRÜT (Dekan) Birim Kalite Güvence Komisyonu Başkanı
Üye Doç. Kenan SAATÇİOĞLU (Yurt Dışında Görevli) Birim Kalite Güvence Komisyonu Temsilcisi
Üye Gökçe CİVELEK Birim Kalite Güvence Komisyonu Öğrenci Temsilcisi
Üye Doç. Deniz KÜRŞAD Grafik Tasarımı Bl. Asil Üye
Üye Arş.Gör. Dr. Kaan KAYA Grafik Tasarımı Bl. Yedek Üye
Üye Dr. Öğr. Üyesi Zeynep AROL Geleneksel Türk San. Bl. Asil Üye
Üye Doç. Berna İLERİ Geleneksel Türk San. Bl. Yedek Üye
Üye Dr. Öğr. Üyesi Mert YAVAŞCA Resim Bl. Asil Üye
Üye Arş.Gör. Gökhan KELEŞ Resim Bl. Yedek Üye
Üye Öğr. Gör. Şeyma BİL Seramik ve Cam Bl. Asil Üye
Üye Dr. Öğr. Üyesi Müjde Yücel COŞAR Seramik ve Cam Bl. Yedek Üye
Üye Dr. Öğr. Üyesi Zehra Evrim KANAT Tekstil ve Moda Tas. Bl. Asil Üye
Üye Arş.Gör. Şule ÖZTÜRK Tekstil ve Moda Tas. Bl. Yedek Üye
Üye Dr. Öğr. Üyesi Vecihe Özge ZEREN Tiyatro Böl. Asil Üye
Üye Arş. Gör. Zafer ÖNCÜL Tiyatro Böl. Yedek Üye
Üye Ş. Oğuz ÜNAL Fakülte Sekreteri
 
Erasmus Koordinatörlüğü
Fakülte Koordinatörü Öğr. Gör. Şeyma BİL Seramik ve Cam Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Zeynep AROL Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Oğuz TUNÇ Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi İlkan Devrim DİNÇ Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Doç. Gülşah POLAT Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
Üye Prof.  Hakan DALOĞLU Resim Bölümü
Üye Arş. Gör. Gökhan KELEŞ Resim Bölümü
Üye Öğr. Gör. Buket DENİZ Tiyatro Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Şebnem YÜKSEL Tiyatro Bölümü
 
Farabi Programı Koordinatörlüğü
Fakülte Koordinatörü Doç.  H. Cenk BEYHAN Resim Bölümü
Üye Doç. Seyhan BOZTEPE Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Hilal BOZKURT Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
Üye Öğr. Gör. M. Berrin KAYMAN KARAGÜL Seramik ve Cam Bölümü
Üye Öğr. Gör. Dr. İsmail ÖZTÜRK Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Öğr. Gör. Buket DENİZ Tiyatro Bölümü
 
AKTS (ECTS)  Koordinatörlüğü
Fakülte Koordinatörü Prof. Ayşe GÜLER Seramik ve Cam Bölümü
Üye Öğr. Gör. D. Berna BATUR Seramik ve Cam Bölümü
Üye Doç. Deniz KÜRŞAD Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Hilal BOZKURT Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Ezgi YEMENİCİOĞLU NEGİR Resim Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Zeynep AROL Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Arş. Gör. Zafer ÖNCÜL Tiyatro Bölümü
 
İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğü Risk Değerlendirme Komisyonu
Fakülte Komisyon Başkanı Prof.  Hakan DALOĞLU Resim Bölümü
Üye Öğr. Gör. Vahid NOVRUZOV Resim Bölümü
Üye Öğr. Gör. Metin BALCI Resim Bölümü
Üye  Öğr. Gör. Gholamreza TAHERİ  Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi İlkan Devrim DİNÇ Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Öğr. Gör. Dr. İsmail ÖZTÜRK Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Doç.  Halide OKUMUŞ Seramik ve Cam Bölümü
Üye Doç.  Ergun ARDA Seramik ve Cam Bölümü
Üye Öğr. Gör. Yonca YÜKSEL  Tiyatro Bölümü
 
Medya ve Tanıtım Komisyonu
Fakülte Komisyon Başkanı  Dr. Öğr. Üyesi Oğuz TUNÇ
Arş. Gör. Ayşe EKİCİ
Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Öğr. Gör. Semra ÇAM Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Arş. Gör. Dr. Kaan KAYA Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Zeynep AROL Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Öğr. Gör. Dr. Mehmet COŞAR Seramik ve Cam Bölümü
Üye Arş. Gör. Zafer ÖNCÜL Tiyatro Bölümü
Üye Doç. Gülşah POLAT Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
 
Bilimsel Yayın ve Etkinlik Komisyonu
Fakülte Komisyon Başkanı Doç.  Deniz KÜRŞAD Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Zeynep AROL Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Öğr. Gör. Şeyma BİL Seramik ve Cam Bölümü
Üye  Arş.Gör. Gökhan KELEŞ Resim Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi  Minara GULIYEVA Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Gül SARIDİKMEN Resim Bölümü
Üye Arş. Gör. Ayşe EKİCİ Resim Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Müjde YÜCEL COŞAR Seramik ve Cam Bölümü
Üye Arş. Gör. Dr. Kaan KAYA Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Doç. Dr. Hasret  Esra ÇİZMECİ AVCI Tiyatro Bölümü
 
Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğü
Fakülte Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Mert YAVAŞÇA Resim Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Güliz BAYDEMİR Resim Bölümü
Üye Öğr. Gör. Semra ÇAM Grafik Tasarımı Bölümü
Üye  Dr. Öğr. Üyesi Özlem UYAN Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Öğr. Gör. Şule GÜNAL Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
Üye Arş. Gör. Şule ÖZTÜRK Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
Üye Öğr. Gör. Dr. İsmail ÖZTÜRK Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Öğr. Gör. Zerrin GÜZEL Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Öğr. Gör. Dr. Mehmet COŞAR Seramik ve Cam Bölümü
Üye Öğr. Gör. Buket DENİZ Tiyatro Bölümü
 
Yabancı Uyruklu Personel İnceleme Komisyonu
Fakülte Komisyon Başkanı Prof. Hakan DALOĞLU Resim Bölümü
Üye Doç.  Gülşah POLAT Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü 
Üye Öğr. Gör. Metin BALCI Resim Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Güliz BAYDEMİR Resim Bölümü
Üye Öğr. Gör. Şule GÜNAL Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü 
 
Burs Komisyonu
Fakülte Komisyon Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Gül SARIDİKMEN Resim Bölümü
Üye Prof. Didem ÇATAL Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Öğr. Gör. Zerrin GÜZEL Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Öğr. Gör. Buket DENİZ Tiyatro Bölümü
Üye Öğr. Gör. Şule GÜNAL Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
Üye Öğr. Gör. Berrin KAYMAN KARAGÜL Seramik ve Cam Bölümü
 
Eğitim ve Öğretim Komisyonu
Fakülte Komisyon Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Müjde YÜCEL COŞAR Seramik ve Cam Bölümü
Üye Doç. Dr. Hasret Esra ÇİZMECİ AVCI Tiyatro Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Vecihe Özge ZEREN Tiyatro Bölümü
Üye Doç. İrem PALA Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Öğr. Gör. Zerrin GÜZEL Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Doç.  Umut GERMEÇ Resim Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Ezgi YEMENİCİOĞLU NEGİR Resim Bölümü
Üye Öğr. Gör. Şeyma BİL Seramik ve Cam Bölümü
Üye Prof.   Ayşe GÜLER Seramik ve Cam Bölümü
Üye Öğr. Gör. D. Berna BATUR  Seramik ve Cam Bölümü
Üye Prof. Didem ÇATAL Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Doç.  Seyhan BOZTEPE Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Doç. Gülşah POLAT Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Hilal BOZKURT Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
 
Yatay-Dikey Geçiş ve İntibak Komisyonu
Fakülte Komisyon Başkanı Prof.  M. Fatih KARAGÜL Seramik ve Cam Bölümü
Üye Öğr. Gör. Berrin KAYMAN KARAGÜL Seramik ve Cam Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Oğuz TUNÇ Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Hilal BOZKURT Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
Üye Öğr. Gör. Metin BALCI Resim Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Ezgi YEMENİCİOĞLU NEGİR Resim Bölümü
Üye Öğr. Gör. Zerrin GÜZEL Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Öğr. Gör. Buket DENİZ  Tiyatro Bölümü
 
Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Komisyonu
Fakülte Komisyon Başkanı Prof. Fatih KARAGÜL Seramik ve Cam Bölümü
Üye Prof.   Ayşe GÜLER Seramik ve Cam Bölümü
Üye Öğr. Gör. Dr. Mehmet COŞAR Seramik ve Cam Bölümü
Üye Prof.   Hakan DALOĞLU Resim Bölümü
Üye Doç. Gülderen GÖRENEK Resim Bölümü
Üye Doç. H. Cenk BEYHAN Resim Bölümü
Üye Doç.  Ali Can METİN Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Doç. Seyhan BOZTEPE Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Prof. Didem ÇATAL Grafik Tasarımı Bölümü
 
 Fakülte Ortak Derslikler, Ders Programları ve Sınav Takvimi Koordinatörlüğü
Fakülte Komisyon Başkanı Öğr. Gör. D. Berna BATUR  Seramik ve Cam Bölümü
Üye Arş. Gör. Ayşe EKİCİ Resim Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Müjde YÜCEL COŞAR Seramik ve Cam Bölümü
Üye Öğr. Gör. D. Berna BATUR  Seramik ve Cam Bölümü
Üye Öğr. Gör. Zerrin GÜZEL Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Arş. Gör. Zafer ÖNCÜL Tiyatro Bölümü
Üye Arş. Gör. Dr. Kaan KAYA Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Arş. Gör. Şule ÖZTÜRK Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
     
Öğrenci Akademik Danışmanlık Komisyonu
Komisyon Başkanı  Doç.  Deniz KÜRŞAD Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Vecihe Özge ZEREN Tiyatro Bölümü
Üye  Dr. Öğr. Üyesi Özlem UYAN Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Öğr. Gör. Şule GÜNAL Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
Üye Öğr. Gör. Dr. İsmail ÖZTÜRK Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Öğr. Gör. Metin BALCI Resim Bölümü
Üye Öğr. Gör. Dr. Mehmet COŞAR Seramik ve Cam Bölümü
     
Birim Uygulamalı Eğitimler Komisyonu
Komisyon Başkanı  Öğr. Gör. M. Berrin KAYMAN KARAGÜL Seramik ve Cam Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi İlkan Devrim DİNÇ Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Zeynep AROL Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Hilal BOZKURT Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
     
Bölüm Dışı Seçmeli Dersler Komisyonu
Komisyon Başkanı  Öğr. Gör. D. Berna BATUR  Seramik ve Cam Bölümü
Üye Arş. Gör. Ayşe EKİCİ Resim Bölümü
Üye Öğr. Gör. Semra ÇAM Grafik Tasarımı Bölümü
     
Sosyal Sorumluluk ve Proje Geliştirme Komisyonu
Komisyon Başkanı  Doç. Deniz KÜRŞAD Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Öğr. Gör. Şeyma BİL Seramik ve Cam Bölümü
Üye Öğr. Gör. D. Berna BATUR  Seramik ve Cam Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi Oğuz TUNÇ Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Dr. Öğr. Üyesi İlkan Devrim DİNÇ Grafik Tasarımı Bölümü
Üye Doç. Dr. Hasret  Esra ÇİZMECİ AVCI Tiyatro Bölümü
Üye Öğr. Gör. Buket DENİZ Tiyatro Bölümü
Üye Doç. Berna İLERİ Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Öğr. Gör. Dr. İsmail ÖZTÜRK Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Üye Arş. Gör. Şule ÖZTÜRK Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
Üye Öğr. Gör. Şule GÜNAL Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü
Üye Arş. Gör. Ayşe EKİCİ Resim Bölümü
Üye Arş. Gör. Gökhan KELEŞ Resim Bölümü