8 Mart 2021 Jürili Çevrimiçi Sergi - Jüri Değerlendirme Sonuçları

.

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN “8 MART” TEMALI SERGİDE 9 KİŞİLİK JÜRİNİN BELİRLEMESİ ÜZERİNE SERGİLENMEYE HAK KAZANAN İSİMLER AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR. SERGİYE 211 ESER KATILMIŞ OLUP JÜRİLERİN SEÇTİĞİ 140 ESER SERGİLEMEYE ALINACAKTIR. TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

Ahmet Özşimşek

Ahmet Uzuner

Arzu Altınçelik Teke

Ayben Kaynar Tanır

Aybige Demirci Şenkal

Ayça Yılmaz

Ayşe Gül Çetin

Aytül Apalak

Begüm Savçın

Belkıs Akdere

Bengütay Hayırsever

Berna Aydın

Burak Erim

Burak Yıldırım

Çağatay Çevik

Canan Gürel Ak

Cansu Çelebi Erol

Ceren Baykan

Deniz Gümüş

Deniz Kürşad

Deniz Karakurt Şekerci

Derya Şahin

Dilara Karakaş Tabak

Ece Büşra Eryılmaz

Ece Nur Demir Yılmaz

Eda Balaban Varol

Elçin Mustafayev

Elçin Telli

Emel Yurtkulu

Eren Görgülü

Erkan Likos

Esra Aydın

Esra Çizmeci

Esra Kavcı Özdemir

Esra Özdal

Esra Yetişen

Fatemah Rashidi

Fatih Karagül

Fatma Sezin Doğruer

Ferah Şavkar

Figen Girgin

Funda Koçer

Gamze Görgünay

Gül Aydın

Gülay Karakuş

Gülçin Karaca

Gülderen Görenek

Gülfer Yağmur Hayta

Güliz Baydemir

Gülizar Doğaray Karaçam

Gülşen Kahraman

Gülşen Şefika Berber

Gülten Kahraman

Gunça Goçmyradowa

Hadiye Kılıç

Hakan Aşkan

Hande İrem Demir

Hatice Aybike Karakurt

Hatice Bahattin Ceylan

Haydar Balseçen

Hilal Çınar

Hülya Karaçalı Annepçioğlu

Hüsnü Kaçmaz

İbrahim Gökhan Ceylan

İlkan Devrim Dinç

İpek Çevik

İrem Pala

İsmail Öztürk

İzzet Temel

Kamuran Ak

Kübra Canlı

Lale Kapi

Lefika Yılmaz Sandal

Leyla Öğüt

M. Berrin Kayman

Maged Zaky Hassan

Maksat Hudayberdiyew

Maşallah Sincar

Mehmet Akif Kaplan

Mehmet Akif Özdal

Mehmet Coşar

Mehtap Uygungöz

Meltem İşleyen

Mine Değirmenci

Mine Küçük

Muna Silav

Murat Atukeren

Muteber Burunsuz

Naile Çevik

Nalan Danabaş

Nazik Çelik Yılmaz

Nazmi Gül

Necmettin Ertunç

Neslihan Kılıç Gürçay

Nihan Akdemir

Nilgün Şener

Nilüfer Khalilova

Nuray Gökdoğan

Nurgül Özkeser

Nurşen Dinç

Önder Yağmur

Orhan Erkal

Oylum Tunçelli

Özcan Uzkur

Özgül Kılınçaslan

Özgül Yiğit

Özgür Ballı

Özlem Sağlıyan

Öznur Aydın

Pelin Öztürk

Perihan Yılmaz

Rasim Bağırlı

Reyhan Uludağ

Ş. Gürkan Uzunköprü

Saime Dönmezer

Samet Yokuş

Şebnem Yüksel

Sedanur Şimşek

Sedef Acar

Selcan Kalın

Selda Kulluk Yerdelen

Selim Çınar

Sema Yurtseven

Sena Sengir

Şengül Acil

Şeniz Kabadayı

Serpil Yayman Ataseven

Servet Senem Uğurlu

Sevda Kırkağaç

Sıdıka Rodop

Tahir Büyükkaragöz

Tekin Bayrak

Tezcan Bahar

Tuba Batu

Tuğba Arabalı Koşar

Tuğba Derli

Vecihe Özge Zeren

Vildan Tok Dereci

Yağmur Ebru Metin

Yusuf Şenür

Zeliha Kayahan

Zeynep Arol

 

Dilek ve Önerileriniz İçin RİMER
(Rektörlük İletişim Merkezi)