Güzel Sanatlar Fakültesi Yetenek Sınavları 1. Aşama Sonucu Başarılı Olan Adaylar belirlendi

Güzel Sanatlar Fakültesi Yetenek Sınavlarına 444 öğrenci başvurmuş, 206 aday 1. aşama sınavlarında başarılı olmuştur. 22-23 Ağustos 2017 tarihlerinde ikinci aşama sınavları devam etmektedir.

Resim Bölümü İkinci Aşama Sınavı Adaylar

 
  Ad Soyad
1 ABDULLAH SAFA AYAZ
2 ADNAN ÖZKAN
3 AFRA GÜLER
4 AGİT ACER
5 AHMET BERKAY KOÇAK
6 ALEYNA EDA EROĞLU
7 ALKAN AKSOY
8 ALİ CEM GÜNGÖR
9 AMİNE ÖZTAŞ
10 ANIL ŞİMŞEK
11 ANNABEL ŞAHİKA FARROW
12 ARZU KAYA
13 ASENA HİLAL DEMİRTAŞ
14 ASLI CENGİZ
15 ASYA KOÇ
16 ASİLCAN KARABULUT
17 AYBİGE DOĞAN
18 AYCAN CİVELEK
19 AYLİN MEMİŞ
20 AYLİN MESTAN
21 AYNUR KAZKAN
22 AYŞEGÜL BAŞYİĞİT
23 AYŞEGÜL ERGİN
24 AZİZE GEÇAL
25 BAHRİ BERK ALTINPINAR
26 BARIŞCAN SEVAL
27 BEGÜM EROĞLU
28 BERFİN GÜNDEN
29 BERK YAKUT
30 BERKAY HALİFEOĞLU
31 BERNA BİLİŞİK
32 BERNA KARAMAN
33 BERÇEM AKSU
34 BESTE KORKMAZ
35 BETÜL AKGÖN
36 BETÜL CEBECİ
37 BEYDA KÖSE
38 BEYZANUR BOZKURT
39 BUKET GÖRSES
40 BURAK ASIGÖZ
41 BURAK GÖK
42 BURAK KUMAŞ
43 BURCU FİDAN
44 BURÇİN ŞENTÜRK
45 BUSE ALKAN
46 BÜŞRA AYDAGÜN
47 BİLGE KÖSE
48 CEMAL YAZAR
49 CEREN ŞEN
50 CEYHUN ENES AKTAŞ
51 DAMLA BAYDAR
52 DAMLA TURANLI
53 DERYA ASLAN
54 DERYA KAYA
55 DERYA KORKMAZ
56 DOĞUŞ TÜRK
57 DİCLE TEK
58 DİLARA BAYRAM
59 DİLAY ERİKLİ
60 DİLEK ÇELİK
61 ECE AKPINAR
62 ECE OKÇU
63 ECEM BAYRAM
64 ECEM ŞİMŞEK
65 EDA ÜNAL
66 EDANUR MUSURLU
67 EKİN DURU AYBEY
68 ELİF BÜŞRA GÖKÇE
69 ELİF KORKMAZ
70 ELİF UZUN
71 EMRE KÖÇER
72 ENİSE BAYAR
73 ERSEL KOÇ
74 ESMA GÜNGÖR
75 ESMA NUR İMREN
76 ESRA KEMALOĞLU
77 ESİN ŞEN
78 FATMA SEMRA KANDEVEZLİ
79 FATİH KARAOĞLU
80 FERHAT EKER
81 FEYZA ŞAHİN
82 FURKAN SARIKAYA
83 GÖKÇEN KIYICI
84 GÖZDE AKSOY
85 GÜLBEN BAŞAK
86 GÜLER CENGİZ
87 GİZEM ADATEPE
88 GİZEM CAVAŞ
89 HALİS EFE SARAL
90 HARUN ÖZKAN
91 HASRET AVCIOĞULLARINDAN
92 HATİCE AYDIN
93 HATİCE BETÜL ŞİMŞEK
94 HATİCE ÖZKAN
95 HÜMEYRA SERT
96 HÜSEYİN BABACAN
97 HİLAL ÇEBAR
98 KAAN AYDIN
99 KADER KAHVECİ
100 KÜBRA FIÇICIOĞLU
101 KÜBRA GÜLTEKİN
102 KÜBRA YAZI
103 KÜBRA ÖKSÜZ
104 MEHMET MÜCAHİT DOĞAN
105 MELDA DİLARA TÜRKMEN
106 MELEK UZDU
107 MELİKE ERDOĞAN
108 MELİSA YILDIRIM
109 MERAL ÜCEL KERİMOĞLU
110 MERT OKAN ÇELEBİ
111 MERT OTSUP
112 MERVE ŞEN
113 MERYEMNUR ÜNVER
114 MEYREM ANĞ
115 MUHAMMED CÜNEYT SEVÜKTEKİN
116 MURAT KERİMCAN CİNOKUR
117 MUSTAFA KEMAL KARAKAYA
118 MÜCAHİT MUSTAFA TALİGACI
119 MİNE SALTIK
120 MİRAY ŞEN
121 NADİRE İZEL DİNÇEL
122 NAZİRE EBRAR GÜLER
123 NAİLE YILMAZ
124 NECMİYE RÜMEYSA DAMGACI
125 NESLİHAN KARADAĞ
126 NESLİHAN KESKİN
127 NUR GÜL
128 NİHAL YARICI
129 NİLAY BERRİN GENÇOĞLU
130 PELİN YEŞİLOĞLU
131 PINAR CAN
132 RASİMCAN AKBULUT
133 RÜMEYSA KOÇ
134 SALİH DAL
135 SELEN PEHLİVANOĞLU
136 SELEN ÖZTÜRK
137 SELİN SELİM
138 SEMİH CAN KALELİ
139 SERDAR DEMİR
140 SERRA SÜZER
141 SEVDENUR AKYOL
142 SONGÜL SAİD
143 SİBEL DURMAZ
144 SİMAY ŞEN
145 TUĞBA ENÇ
146 TUĞÇE ARIK
147 TÜRKAN KAR
148 UKAY SAK
149 VOLKAN GARİP
150 YAPRAK ECE SAYDEMİR
151 YAREN HATUN
152 YASEMİN BALBAY
153 YASEMİN KUTUK
154 YASEMİN TÜREN
155 YAĞMUR GEÇKİN
156 YELİZ CAN
157 YUNUS EMRE DİŞCİOĞLU
158 YUNUS OKUTAN
159 ZEHRA NEYLAN BUCAK
160 ZEYNEP BALOĞLU
161 ZUHAL ÇİMENCİ
162 ÇAĞLA ERDUR
163 ÇİSEM OĞRAŞ
164 ÇİĞDEM KAYGIN
165 ÖMER GÜLLÜPAŞA
166 ÖYKÜ IŞIK
167 ÖZNUR ŞAHİNKAYA
168 ÜMMÜGÜL AYDOĞDU
169 İBRAHİM PEKSOY
170 İLAYDA TEKEL
171 İPEK ATALAY
172 İPEK ÜNAL
173 İREM AKYOL
174 İREM PEKKOÇ
175 İREM TURHAN
176 İREM YILDIRIM
177 İREM ŞENGÜL
178 ŞADİYE AYDIN
179 ŞAHİN MURTAZA AKBULUT
 

 

Seramik ve Cam Bölümü İkinci Aşama Sınavı Adaylar

  Ad Soyad
   
1 ADNAN ÖZKAN
2 AFRA GÜLER
3 AHMET BERKAY KOÇAK
4 ALEYNA EDA EROĞLU
5 ASENA HİLAL DEMİRTAŞ
6 ASİLCAN KARABULUT
7 AYBENİZ YAVUZ
8 AYLİN MESTAN
9 AYŞEGÜL BAŞYİĞİT
10 BAHRİ BERK ALTINPINAR
11 BAŞAK NİL DANİŞ
12 BEGÜM EROĞLU
13 BERNA KARAMAN
14 BETÜL AKGÖN
15 BEYDA KÖSE
16 BURAK KUMAŞ
17 BURCU FİDAN
18 BURÇİN ŞENTÜRK
19 BUSE ALKAN
20 BÜŞRA AYDAGÜN
21 BÜŞRA ÇAYIRCIK
22 BİLGE KÖSE
23 CEMAL YAZAR
24 CEYHUN ENES AKTAŞ
25 DAMLA BAYDAR
26 DERYA KAYA
27 DOĞUŞ TÜRK
28 DİLARA BAYRAM
29 DİLAY ERİKLİ
30 ECE AKPINAR
31 ECE OKÇU
32 EDA ÜNAL
33 EKİN DURU AYBEY
34 ELİF BÜŞRA GÖKÇE
35 ELİF KORKMAZ
36 ELİF UZUN
37 ENİS BAŞARAN
38 FATMA SEMRA KANDEVEZLİ
39 FATİH KARAOĞLU
40 FUNDA GÜR
41 FURKAN SARIKAYA
42 GÖKÇEN KIYICI
43 GÜLBEN BAŞAK
44 GÜLER CENGİZ
45 GİZEM ADATEPE
46 GİZEM CAVAŞ
47 HARUN ÖZKAN
48 HASRET AVCIOĞULLARINDAN
49 HATİCE BETÜL ŞİMŞEK
50 HATİCE ÖZKAN
51 HİLAL ÇEBAR
52 KAAN AYDIN
53 KAAN ÖZTÜRK
54 KADER KAHVECİ
55 KÜBRA YAZI
56 MEHMET MÜCAHİT DOĞAN
57 MELDA DİLARA TÜRKMEN
58 MELEK UZDU
59 MELİSA YILDIRIM
60 MERAL ÜCEL KERİMOĞLU
61 MERYEMNUR ÜNVER
62 MUHAMMED CÜNEYT SEVÜKTEKİN
63 MURAT ŞEN
64 MUSTAFA KEMAL KARAKAYA
65 MÜCAHİT MUSTAFA TALİGACI
66 NECMİYE RÜMEYSA DAMGACI
67 NESLİHAN KARADAĞ
68 NUR GÜL
69 NİHAL YARICI
70 NİLAY BERRİN GENÇOĞLU
71 PELİN YEŞİLOĞLU
72 PINAR CAN
73 SALİH DAL
74 SELEN ÖZTÜRK
75 SEMİH CAN KALELİ
76 SERDAR DEMİR
77 SERRA SÜZER
78 SİBEL DURMAZ
79 TUĞBA ENÇ
80 TUĞÇE ARIK
81 TÜRKAN KAR
82 UKAY SAK
83 VUSLAT KOCAMAN
84 YAREN HATUN
85 YAREN ŞİMŞEK
86 YASEMİN KUTUK
87 YAĞMUR GEÇKİN
88 YONCA BİRER
89 YUNUS EMRE DİŞCİOĞLU
90 YUNUS OKUTAN
91 ZEHRA NEYLAN BUCAK
92 ÇAĞLA ERDUR
93 ÇINAR SÜMER
94 ÇİSEM OĞRAŞ
95 ÇİĞDEM KAYGIN
96 ÜLKÜ AYDIN
97 İBRAHİM PEKSOY
98 İLAYDA TEKEL
99 İLAYDA ŞAN
100 İPEK ATALAY
101 İREM AKYOL
102 İREM PEKKOÇ
103 İREM YILDIRIM
104 ŞADİYE AYDIN

 

Geleneksel Türk Sanatları Bölümü İkinci Aşama Sınavı Adaylar

  Ad Soyad
1 ARZU KAYA
2 ASENA HİLAL DEMİRTAŞ
3 ASYA KOÇ
4 AYBENİZ YAVUZ
5 AYNUR KAZKAN
6 BAHRİ BERK ALTINPINAR
7 BAŞAK NİL DANİŞ
8 BEGÜM EROĞLU
9 BERKAY HALİFEOĞLU
10 BERNA KARAMAN
11 BERÇEM AKSU
12 BETÜL CEBECİ
13 BURÇİN ŞENTÜRK
14 BÜŞRA ÇAYIRCIK
15 BİLGE KÖSE
16 CEREN ŞEN
17 DERYA KORKMAZ
18 DOĞUŞ TÜRK
19 DİCLE TEK
20 ECEM ŞİMŞEK
21 ENİS BAŞARAN
22 ENİSE BAYAR
23 ESMA GÜNGÖR
24 ESMA NUR İMREN
25 FATMA SEMRA KANDEVEZLİ
26 FUNDA GÜR
27 GÖKÇEN KIYICI
28 GÜLER CENGİZ
29 GÜNCE GÜNEŞ
30 HİLAL ÇEBAR
31 KAAN ÖZTÜRK
32 MELİKE ERDOĞAN
33 MERAL ÜCEL KERİMOĞLU
34 MERT OKAN ÇELEBİ
35 MERVE ŞEN
36 MUHAMMED CÜNEYT SEVÜKTEKİN
37 MUSTAFA KEMAL KARAKAYA
38 MİNE SALTIK
39 NAZİRE EBRAR GÜLER
40 NECMİYE RÜMEYSA DAMGACI
41 PELİN YEŞİLOĞLU
42 RÜMEYSA KOÇ
43 SALİH DAL
44 SENA ÇÖMLEKCİOĞLU
45 SİBEL DURMAZ
46 TUĞBA ENÇ
47 TÜRKAN KAR
48 VUSLAT KOCAMAN
49 YAREN HATUN
50 YAĞMUR ZEYNEP ALTAY
51 YUNUS EMRE DİŞCİOĞLU
52 YUNUS OKUTAN
53 ZEHRA NEYLAN BUCAK
54 ÇİSEM OĞRAŞ
55 ÇİĞDEM KAYGIN
56 ÖYKÜ IŞIK
57 ÜLKÜ AYDIN
58 İBRAHİM PEKSOY
59 İLAYDA TEKEL
60 İLAYDA ŞAN
61 İREM TURHAN
62 İREM ŞENGÜL

 

Tekstil Bölümü İkinci Aşama Sınavı Adaylar

  Ad Soyad
1 ABDULLAH SAFA AYAZ
2 AFRA GÜLER
3 AHMET BERKAY KOÇAK
4 ALEYNA EDA EROĞLU
5 ANIL ŞİMŞEK
6 ARZU KAYA
7 ASLI CENGİZ
8 ASYA KOÇ
9 ASİLCAN KARABULUT
10 AYBENİZ YAVUZ
11 AYBİGE DOĞAN
12 AYLİN MESTAN
13 AYNUR KAZKAN
14 AYŞEGÜL BAŞYİĞİT
15 AYŞEGÜL ERGİN
16 AZİZE GEÇAL
17 BAŞAK NİL DANİŞ
18 BERFİN GÜNDEN
19 BERKAY HALİFEOĞLU
20 BERNA BİLİŞİK
21 BERÇEM AKSU
22 BETÜL AKGÖN
23 BETÜL CEBECİ
24 BEYDA KÖSE
25 BEYZA ÜZEL
26 BURAK GÖK
27 BURAK KUMAŞ
28 BURCU FİDAN
29 BUSE ALKAN
30 BÜŞRA AYDAGÜN
31 BÜŞRA ÇAYIRCIK
32 CANSEL ŞAHİN
33 CEYHUN ENES AKTAŞ
34 DERYA KAYA
35 DERYA KORKMAZ
36 DİCLE TEK
37 DİLEK ÇELİK
38 ECE AKPINAR
39 ECEM BAYRAM
40 ECEM ŞİMŞEK
41 EDA ÜNAL
42 EKİN DURU AYBEY
43 ELİF BÜŞRA GÖKÇE
44 ELİF KORKMAZ
45 ELİF UZUN
46 ENİS BAŞARAN
47 ENİSE BAYAR
48 ERSEL KOÇ
49 ESMA GÜNGÖR
50 ESMA NUR İMREN
51 ESİN ŞEN
52 FERHAT EKER
53 FUNDA GÜR
54 FURKAN SARIKAYA
55 GÖZDE AKSOY
56 GÜLBEN BAŞAK
57 GÜNCE GÜNEŞ
58 HATİCE BETÜL ŞİMŞEK
59 HATİCE ÖZKAN
60 HÜSEYİN BABACAN
61 HİCRET KOÇ
62 KAAN ÖZTÜRK
63 KADER KAHVECİ
64 KÜBRA YAZI
65 MEHMET AKGÜN
66 MEHMET MÜCAHİT DOĞAN
67 MELDA DİLARA TÜRKMEN
68 MELEK UZDU
69 MELİKE ERDOĞAN
70 MELİSA YILDIRIM
71 MERT OKAN ÇELEBİ
72 MERVE ŞEN
73 MERYEMNUR ÜNVER
74 MURAT ŞEN
75 MİRAY ŞEN
76 NAZİRE EBRAR GÜLER
77 NESLİHAN KARADAĞ
78 NESLİHAN KESKİN
79 NUR GÜL
80 NİLAY BERRİN GENÇOĞLU
81 NİYAZİ ALTINTAŞ
82 NİYAZİ GEZER
83 RÜMEYSA KOÇ
84 SELEN ÖZTÜRK
85 SELİN SELİM
86 SENA ÇÖMLEKCİOĞLU
87 SERDAR DEMİR
88 SONGÜL SAİD
89 SİMAY ŞEN
90 TUĞÇE ARIK
91 UKAY SAK
92 VOLKAN GARİP
93 VUSLAT KOCAMAN
94 YAPRAK AYDOĞDU
95 YAPRAK ECE SAYDEMİR
96 YAREN İREM ÖZBAY
97 YASEMİN KUTUK
98 YAĞMUR ZEYNEP ALTAY
99 YELİZ CAN
100 YONCA BİRER
101 ÇAĞLA ERDUR
102 ÇINAR SÜMER
103 ÖMER GÜLLÜPAŞA
104 ÖYKÜ IŞIK
105 İLAYDA ŞAN
106 İREM PEKKOÇ
107 İREM SEVİNÇ
108 İREM TURHAN
109 İREM YILDIRIM
110 İREM ŞENGÜL
111 ŞADİYE AYDIN